Televízia CENTRAL
Image default

SPRÁVA: V meste Partizánske začali vydávať rezidentské karty

Samospráva Partizánskeho začala s vydávaním rezidentských kariet. Určené sú pre obyvateľov, ktorí bývajú v centre mesta. Za parkovanie sa tam bude platiť od februára. Informovala o tom Martina Skaličanová z Mestského úradu v Partizánskom.Obyvatelia môžu podávať žiadosti o vydanie rezidentských kariet prostredníctvom elektronického systému na www.parkovaniepartizanske.sk a od štvrtka (2. 1.) aj osobne na mestskom úrade v úradných hodinách. Parkovací systém s povinnosťou úhrady mesto podľa nej spustí do prevádzky 3. februára o 7.00 h. „Týmto dňom budú aktívne aj oba spôsoby úhrad za parkovanie a začnú platiť vydané parkovacie karty. Návštevníci centra mesta či obyvatelia budú môcť za parkovanie zaplatiť aj prostredníctvom SMS, aplikácie či jednorazovej parkovacej karty. Systém bude spravovať mesto.

Podobné Príspevky

Správa: Do Radošiny vyrazil prvý Retrovlak Radošinka

produkcia

Správa: Deti zažili noc plnú dobrodružstiev s Petrom Panom

produkcia

Správa: KARDIOLOGOVIA V NITRE RADILI PACIENTOM

produkcia

Správa: Parkovanie pri nitrianskom štadióne vyvolalo veľký rozruch

produkcia

Správa: Sociálne služby na jednom mieste

produkcia

Správa: UKF A ÚRAD PRE HAZARD SPOJILI SILY

produkcia