Televízia CENTRAL
Image default

SPRÁVA: Nitriansku MHD naďalej prevádzkuje Arriva

Priemerný vek autobusov v nitrianskej mestskej dopravy je štrnásť rokov, verejnosti sa zdajú zastarané a často poruchové. Na základe dohody s mestom neboli od roku 2014 kúpené žiadne nové vozidlá, dôvodom bola očakávaná súťaž na prevádzkovateľa MHD.Mesto podpísalo so spoločnosťou Arriva Nitra zmluvu na dobu určitú – do 31. decembra 2021.

Podobné Príspevky

Správa: Do Radošiny vyrazil prvý Retrovlak Radošinka

produkcia

Správa: Deti zažili noc plnú dobrodružstiev s Petrom Panom

produkcia

Správa: KARDIOLOGOVIA V NITRE RADILI PACIENTOM

produkcia

Správa: Parkovanie pri nitrianskom štadióne vyvolalo veľký rozruch

produkcia

Správa: Sociálne služby na jednom mieste

produkcia

Správa: UKF A ÚRAD PRE HAZARD SPOJILI SILY

produkcia