Televízia CENTRAL
Image default

Región: SAMOTA CEZ VIANOCE AKO NAJVäČŠIE NEŠŤASTIE

Vianoce sú pre mnohých radostným obdobím, kedy sa stretávajú so svojimi blízkymi a zažívajú krásne spoločné chvíle. Pre ľudí bez domova sú však často smutné a náročné. Komunita svatoho egidia  však myslí aj na nich a v kultúrnom dome sa im pokúsili vytvoriť aspoň trochu vianočnej atmosféry

Podobné Príspevky

Región: Rozsiahla modernizácia SOŠ Obchodu a Služieb

produkcia

Región: Žabokreky tour 2026

produkcia

Región: Do mesta zavítalo viac ako dvesto trubačov

produkcia

Región: Knihy ovládli Kupeckú ulicu

produkcia

Región: V Uhrovci sa rozozvučali hlasy seniorov

produkcia

Región: Nitra oslávila MDD aj narodeniny parku

produkcia