Televízia CENTRAL

REGIÓN: Majstrovstvá Slovenska v aerobiku

Žiaci a žiačky stredných škôl bojovali o titul „Školský majster SR pre školský rok 2015/2016“ na Školských majstrovstvách Slovenska v aerobiku. Súťaž vyhlásilo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu. Tento rok sa majstrovstvá uskutočnili v meste, kde celá myšlienka ich zrodu vznikla. Celkovo o titul bojovalo 58 súťažiacich, Banskobystrický kraj nemal na súťaži zastúpenie.

Podobné Príspevky

Región: Tváre Parkinsona v Nitre

produkcia

Región: Vybudovanie križovatky Bánovce – Východ odštartovalo

produkcia

Región: DAB pozýva divákov zažiť viac

produkcia

Správa: Nová kolekcia chráni vzácne plemená 

produkcia

Región: V Liešťanoch oslavovali 130. výročie založenia školy

produkcia

Región: Rozsiahla modernizácia SOŠ Obchodu a Služieb

produkcia