Televízia CENTRAL
Image default

Správa: Daň pre prevádzkovateľov kolobežiek

Nitra patrí medzi mestá, kde mnohí obyvatelia využívajú na pohyb zdieľané kolobežky. Mestské zastupiteľstvo sa zaoberalo záležitosťou týkajúcou sa práve týchto nemotorových vozidiel. Používanie kolobežiek v meste je podľa niektorých poslancov chaotické a ich prevádzkovateľ neplatí mestu za užívanie žiadne poplatky. Podľa poslancov je to normálne podnikanie, ktoré generuje príjmy, a mesto z toho nemá nič.

Podobné Príspevky

Správa: Do Radošiny vyrazil prvý Retrovlak Radošinka

produkcia

Správa: Deti zažili noc plnú dobrodružstiev s Petrom Panom

produkcia

Správa: KARDIOLOGOVIA V NITRE RADILI PACIENTOM

produkcia

Správa: Parkovanie pri nitrianskom štadióne vyvolalo veľký rozruch

produkcia

Správa: Sociálne služby na jednom mieste

produkcia

Správa: UKF A ÚRAD PRE HAZARD SPOJILI SILY

produkcia