piatok, 16 február 2018 15:02 Pridajte komentár medzi prvými!

V Bánovciach nad Bebravou sa konal 4. ročník súťaže  v 3D modelovaní SOLIDWORKS pre študentov stredných škôl.

piatok, 16 február 2018 08:14 Pridajte komentár medzi prvými!

* Stará budova Orbisu definitívne zmizne, nahradí ju polyfunkčný objekt. * Mesto Zlaté Moravce odovzdá už o niekoľko týždňov do užívania 32 nájomných bytov. * Za volantom nafúkala viac ako dve promile, bola zaistená a umiestnená do cely policajného zaistenia. * Prokuratúra obvinila v prípade´úmrtia Sebastiána v nitrianskej nemocnici tri lekárky a dve zdravotné sestry. *

štvrtok, 15 február 2018 08:19 Pridajte komentár medzi prvými!
Hráči MMHK Nitra sa stali víťazmi základnej časti hokejovej extraligy juniorov a do štvrťfinále play-off vstúpia z najvýhodnejšej pozície. Druhá skončila Dukla Trenčín a tretiu priečku obsadili mladíci HC ’05 Banská Bystrica.
štvrtok, 15 február 2018 08:17 Pridajte komentár medzi prvými!
Víťazstvom favorizovaných domácich tímov sa skončili utorňajšie prvé stretnutia štvrťfinále play-off druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže St. Nicolaus I. ligy. 
štvrtok, 15 február 2018 08:15 Pridajte komentár medzi prvými!
S 23 futbalistami v kádri plus tromi členmi tímu do 19 rokov v príprave vstúpi FC Nitra do jarnej časti fortunaligovej sezóny. Špecifikom pre mužstvo spod Zobora je skutočnosť, že pre rekonštrukciu štadióna bude mať detašovanú domácu pôdu v neďalekých Zlatých Moravciach.
streda, 14 február 2018 08:27 Pridajte komentár medzi prvými!
Námestie SNP v Partizánskom ožilo pravou fašiangovou atmosférou. Od roku 2011 mesto spoločne s Mestskou umeleckou agentúrou pripravujú fašiangy v meste ako trvalú súčasť aktivít organizovaných mestom, ktorá má prispieť k vzájomnému stretnutiu nielen obyvateľov Partizánskeho, ale aj návštevníkov z blízkeho okolia.
utorok, 13 február 2018 13:37 Pridajte komentár medzi prvými!
Fašiangy v Nitre ani tento rok nesklamali a privítali veľké množstvo návštevníkov, ktorí si tieto oslavy zábavy prišli užiť na Svätoplukovo námestie. Súčasťou tradičných osláv bol i zaujímavý kultúrny program, či pestrý fašiangový jarmok.
utorok, 13 február 2018 08:39 Pridajte komentár medzi prvými!

* V Nitre stále šoférujú autobusy MHD zahraničný vodiči. * Nitra nebude partnerom Občianskeho združenia Futuristiq. * V Dražovciach pochovali basu. * Ministerstvo zdravotníctva hľadá vedenie do nemocnice v Nových Zámkoch. * Divadlo Andreja Bagara uvedie hru Otec Goriot. *

utorok, 13 február 2018 08:38 Pridajte komentár medzi prvými!
V 17. kole 2. SLF nastúpili hráči MfsK Nitra proti susedovi v tabuľke MŠK Žilina a podľahli mu 3:7. Tréner Suchan mal k dispozícii iba šiestich hráčov do poľa, z toho traja Peter Peciar, Tomáš Kováčik a Samuel Kováčik nastúpili so sebazaprením po zraneniach v predchádzajúcom kole. 
utorok, 13 február 2018 08:37 Pridajte komentár medzi prvými!
Dve sobotňajšie stretnutia uzavreli základnú časť Slovnaft handball extraligy hádzanárov. V oboch sa jednoznačne presadili papieroví favoriti. Vicemajster HKM Šaľa zdolal v záverečnom 18. kole na domácej pôde ŠKP Bratislava.
Strana 1 z 329