V úvodnom stretnutí 2. ročníka Vyšehradského pohára nastúpili hokejisti HK Nitra na ľade "oceľových býkov" z Dunaújvárošu a účastníka maďarskej Erste Ligy zdolali 3:0. 
Čítať ďalej...
Hráči Podbrezovej si pohodlným spôsobom poradili so Zlatými Moravcami, v sobotňajšom zápase 5. kola futbalovej Fortuna ligy zdolali FC ViOn presvedčivo 3:0. 
Čítať ďalej...

Futbalisti Serede neboli ďaleko od triumfu na pôde Žiliny, no napokon podľahli 1:2 v sobotňajšom zápase 5. kola Fortuna ligy. 

Čítať ďalej...
Západoslovenské derby vo Fortuna lige gól neprinieslo, Nitra a Trnava sa v sobotňajšom zápase 5. kola najvyššej súťaže rozišli po remíze 0:0. 
Čítať ďalej...
Mladí futbalisti vekovej kategórie U11 si zmerali sily na medzinárodnom turnaji Memoriál Kamila Chatrnúcha, ktorí je spomienkou na bývalého vynikajúceho nitrianskeho futbalistu.
Čítať ďalej...
Víťazom medzinárodného turnaja mužov MHC Štart Cup 2018 sa stali hádzanári domáceho MHC ŠTART Nové Zámky. Zverenci trénera Petra Sporného obhájili lanské prvenstvo.
Čítať ďalej...
Hádzanár Samuel Mažár sa po dvoch rokoch vracia do HKM Šaľa. Tridsaťsedemročná univerzálna spojka prichádza k Váhu opäť z HC Sporta Hlohovec, kam zamieril v polovici sezóny 2016/2017 z bratislavského ŠKP. 
Čítať ďalej...
Hokejisti Nitry sa rehabilitovali za prehru vo Vsetíne. Vo štvrtkovej odvete uštedrili Vsetínu prvú prehru v príprave, keď ho zdolali 5:2. Nitru teraz čaká séria stretnutí s maďarskými celkami a Novými Zámkami.
Čítať ďalej...
V 2. kole V. ligy stred sa na ihrisku OFK Veľký Lapáš predstavil minulosezónny víťaz súťaže MFK Alekšince a vo vyrovnanom stretnutí sa napokon tešili domáci po najtesnejšom výsledku 1:0.
Čítať ďalej...
V druhom kole III. futbalovej ligy sa hráči rezervy FC Nitra predstavili na svojom ihrisku proti ŠK Gabčíkovo a podľahli mu 1:2.
Čítať ďalej...