V sobotňajšom zápase nadstavbovej časti slovenskej extraligy volejbalistov zvíťazil VK Mirad PU Prešov pod Zoborom 3:2. 
Čítať ďalej...
Hráč FC Nitra Filip Balaj si s najväčšou pravdepodobnosťou už v jarnej časti sezóny neoblečie dres klubu spod Zobora. O služby reprezentanta SR do 21 rokov prejavil interes MŠK Žilina. 
Čítať ďalej...
Domáci hokejisti HC Nové Zámky zvíťazili 3:2 nad hráčmi MHk 32 Liptovský Mikuláš v nedeľňajšom stretnutí 39. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy. 
Čítať ďalej...
Hokejisti HK Nitra získali v Žiline všetky tri body, keď zvíťazili 3:2 nad hráčmi domáceho MsHK v stretnutí nedeľňajšieho 39. kola Tipsport ligy. Nitra sa v prvej tretine dostala dvakrát do vedenia, prvýkrát už po 24 sekundách gólom Justina Kovacsa po asistencii Mateja Pauloviča. 
Čítať ďalej...
Dres účastníka najvyššej slovenskej futbalovej súťaže FC ViOn Zlaté Moravce si v jarnej časti sezóny bude obliekať stredopoliar Robert Bartolomeu. Ďalšou zmenou v Zlatých Moravciach je odchod najlepšieho strelca Róberta Gešnábela.
Čítať ďalej...
Slovenský futbalový útočník Tomáš Vestenický strávi jarnú časť sezóny 2017/2018 na hosťovaní vo fortunaligovom tíme FC Nitra. 
Čítať ďalej...
Hokejisti Detvy si po dvoch víťazstvách v Tipsport lige pripísali v piatkovom 38. kole druhú prehru za sebou. Tím spod Poľany pred vlastnými fanúšikmi podľahol Novým Zámkom 0:2. 
Čítať ďalej...
Hokejisti Nitry sa v piatkovom domácom súboji 38. kola Tipsport ligy proti Zvolenu poriadne nadreli na tri body, keď triumfovali tesne 2:1. 
Čítať ďalej...
Po vyše mesačnej prestávke sa predstavili futsalisti MFsK Nitra v 13. kole II. futsalovej ligy na vlastnej palubovke a zdolali FSC Prievidza vysoko 11:2. Strelecky sa blysol Peter Peciar, ktorý skóroval 7-krát.
Čítať ďalej...
Slovenský niekdajší dlhoročný volejbalový reprezentant Róbert Hupka už nie je v kádri úradujúceho slovenského šampióna VKP Bystrina SPU Nitra. 
Čítať ďalej...