V 15. kole I. LSD sa mladí hráči FC Nitra predstavili na ihrisku ŠK Slovan Bratislava a zaznamenali už ôsmu remízu v sezóne. V I. LMD U17 sa v 15. kole predstavil pod Zoborom 1. FC TATRAN Prešov a domáci hráči FC Nitra mu nadelili poltucet po výhre 6:2. V I. LMD U16 v stretnutí Nitra - Prešov diváci gól nevideli. 
Čítať ďalej...
Futsalisti MFsK Nitra sa v pondelok predstavili v dohrávke druhej najvyššej slovenskej futsalovej súťaže proti FSC Prievidza a tešili sa z víťazstva. Obom celkom sa v dovtedajšom priebehu súťaže príliš nedarilo, keď sa ani raz netešili z víťazstva.
Čítať ďalej...
Dva góly a jedna asistencia reprezentanta Mateja Pauloviča prispeli k triumfu Nitry 3:1 na ľade Fehérváru v prvom súboji semifinále play-off Vyšehradského pohára. 
Čítať ďalej...
V repríze finále extraligy mužov vyhrali volejbalisti VK Prievidza nad úradujúcim majstrom 3:1 a pripravili obhajcovi titulu prvú prehru v sezóne. V televíznej predohrávke 13. kola sa hrali výborný volejal.
Čítať ďalej...
Slovenský hokejový útočník Roman Tománek sa stal novou posilou účastníka najvyššej francúzskej súťaže Scorpions de Mulhouse. 
Čítať ďalej...
Slovenský futbalový tréner Michal Hipp sa stal koučom maďarského prvoligového tímu Szombathelyi Swietelsky-Haladás. Riaditeľ klubu Miklós Tóth sa vyjadril pochvaľne na adresu Michala Hippa a predostrel mu jedinú požiadavku: treba zachrániť mužstvo v najvyššej súťaži. 
Čítať ďalej...
Po troch kolách pôstu zabral naplno v 9. kole Slovnaft handball extraligy HKM Šaľa, keď zvíťazil v Bratislave nad ŠKP a víťazstva v záverečnom kole prvej polovice základnej časti sa dočkal aj HC Štart Nové Zámky, ktorý uspel u tabuľkového suseda TJ Strojár Malacky.
Čítať ďalej...
Súboj prvého s druhým v 9. kole Slovnaft handball extraligy v hádzanej mužov vyznel jednoznačne v prospech domácich. Úradujúci šampión Tatran Prešov bez ťažkostí pokoril na svojej palubovke HK Agro Topoľčany.
Čítať ďalej...
Štvorročné kraľovanie chodeckého šampióna Mateja Tótha z Nitry sa skončilo, na atletický trón si vo štvrtok sadol šprintér Ján Volko, ktorý má za sebou životnú sezónu ozdobenú štyrmi medailami z vrcholných podujatí a utvoril 10 slovenských rekordov.
Čítať ďalej...
Hokejisti Topoľčian zaznamenali v rozpätí dvoch dní dve výhry. V stretnutí 17. kola druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže I. ligy zvíťazili na ľade HK Trnava. 
Čítať ďalej...