Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania po druhýkrát vo svojej histórii.

Čítať ďalej...
Volejbalistky Slávie EU Bratislava triumfovali v základnej časti slovenskej extraligy. Nitrianky sa v 1. kole druhej časti extraligy žian predstavia v nitrianskej MŠH v nedeľu 20. januára o 16.00 proti VK Prešov.
Čítať ďalej...
V poslednom kole základnej časti druhej najvyššej slovenskej súťaže vo futsale Open ligy privítali nitrianski futsalisti v MŠH na Klokočine vedúci celok súťaže MŠK Nové Zámky. 
Čítať ďalej...
V zápase 14. kola basketbalovej extraligy žien privítal BKM Junior UKF Nitra súperky z MBK Ružomberok a hostky zvíťazili 78:36, keď domáce dokázali odolávať iba v prvej štvrtine stretnutia, ktorú vyhrali 17:16.
Čítať ďalej...
Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili v utorkovom šlágri 43. kola Tipsport ligy, keď si na svojom ľade poradili s HK Nitra tesne 1:0. Hokejisti Nových Zámkov zvíťazili nad Banskou Bystricou 3:2. 
Čítať ďalej...

V rámci pilotného projektu „Hokejová akadémia“ začnú prví mladí hokejisti na Strednej športovej škole v Trenčíne študovať od 1. septembra 2019.

Čítať ďalej...

* Rýchlostná cesta ľuďom znepríjemňuje život. * Fasádu budovy Starého divadla v Nitre poškodil neznámy writer. * Divadlo Andreja Bagara predstaví hru menom - Nitrianska mestská polícia hľadá nových členov hliadok. * Colníci vybrali na cle a daniach takmer pol miliardy eur. * Fakultná nemocnica v Nitre rodičkám opäť ponúka epidurálnu analgéziu. * Nemocnicu v Zlatých Moravciach rušiť nebudú, tvrdí vlastník. * Na výstave Svadobné dni a Beauté bude dominovať téma módy ulice. *

Čítať ďalej...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Dámy vo večerných róbach, páni v úlohách džentlemanov, tanec do skorých ranných hodín, tombola... Plesová sezóna štartuje. Ples v Topoľčanoch mal charitatívny rozmer a výťažok bude putovať pre ľudí, ktorí to skutočne potrebujú.

Čítať ďalej...

Pátranie po Štefanovi z Vrbova, ktorý záhadne zmizol v Podolínci pred Vianocami stále pokračuje. * UKF v Nitre má nové laboratórium, ktoré je unikátom slovenských univerzít. * Reflexné prvky Vám môžu po zotmení zachrániť život. * Tisícročná včela sa vracia na dosky Divadla Andreja Bagara. *

Čítať ďalej...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Strana 1 z 302