Region Tour Expo 2019 v Trenčíne, na ktorom sa otváral aj stánok KOCR, sa niesol v hokejovom duchu.

Čítať ďalej...

Hudobný koncert, občerstvenie, kultúra, to všetko ponúkol prvý ročník Topoľčianskeho majálesu. 

Čítať ďalej...

Na Slovensku sa organizuje veľa súťaží vín, ale len jedna jediná sa koná na vinohradnícko – vinárskej, AKADEMICKEJ pôde. Celoslovenská súťažná výstava vín “Víno SPU 2019” sa pod vedením Katedry ovocinárstva, vinohradníctva a vinárstva FZKI uskutočnila už po 11-krát. 

Čítať ďalej...

4. mája uplynulo 100 rokov od tragickej smrti jednej z najvýraznejších osobností slovenskej histórie- Generála Milana Rastislava Štefánika. 100. výročie jeho úmrtia si pripomenuli aj v meste Topoľčany. 

Čítať ďalej...
V 26. kole III. futbalovej ligy sa hráči FC Nitra B predstavili pod Zoborom proti suverénnemu lídrovi súťaže TJ KOVO Beluša a už v prvom polčase inkasovali štyri góly, keď dvakrát skóroval Matej Gorelka a po jednom góle pridali Michal Hrenák a Adam Cisár. Po prestávke sa výkon rezervy FC Nitra zlepšil, no dokázala iba raz skórovať, v samom závere sa presadil Kristián Pajer a stanovil výsledok zápasu na 1:4.
Čítať ďalej...
Prvostupňový orgán licenčného konania na svojom zasadnutí pred mesiacom udelil licenciu pre klubové súťaže Európskej futbalovej únie a Fortuna ligu súťažného ročníka 2019/2020 jedenástim klubom, v zozname tucta účastníkov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže chýbal iba FC Nitra. 
Čítať ďalej...

Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch sa v zápase na ihrisku Baníka Ostrava (0:0) stal v drese Slavie Praha českým ligovým šampiónom. Sezónu 2018/2019 však môže ukončiť aj víťazstvom v Českom pohári.

Čítať ďalej...
V Ligovom pohári sa v stretnutí 4. kola Slovnaft handball extraligy mužov udial v Bratislave obrat v prospech hostí. Hádzanári HK Agro Topoľčany prehrávali s ŠKP po prvom polčase 13:20, ale na konci sa tešili z víťazstva 36:34. 
Čítať ďalej...

S cieľom zachovať tradičné remeslá na spracovanie rastlinných a živočíšnych produktov si Krajské osvetové stredisko v Nitre pripravilo pre deti a dospelých počas jarných mesiacov včelie, ovčiarske a textilné tvorivé dielničky.

Čítať ďalej...

Nitrianska radnica plánuje zvýšiť platy zamestnancom a prijať ďalších ľudí. * Až 60% z celkového odpadu na Slovenku končí na skládkach, alternatívou k nim majú byť v spaľovne. * Levickí kriminalisti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po 14 ročnej Eve Šarkőziovej. * Parkovanie  v Trenčíne by malo byť drahšie. *

Čítať ďalej...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Strana 1 z 326