V tejto časti politickej talkshow Na rovinu privíta moderátorka dekana Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, s ktorým sa budú rozprávať na tému vzdelávania a aplikačnej praxe v súčasných právnych podmienkach. Rozoberú aj tému legislatívnych podmienok. 

Čítať ďalej...
Mesto Prievidza očakáva spustenie investície výrobcu, ktorý v prvej fáze vytvorí približne 600 pracovných miest. Mesto efektívne pracuje aj s problematikou parkovania, a využívaním finančných prostriedkov z EÚ. Viac o témach, ktoré sú pre obyvateľov mesta Prievidza dôležité sa dozviete, ak si pozriete nové vydanie relácie Na rovinu s Klaudiou Gregušovou.
Čítať ďalej...

V politickej talkshow Na rovinu vám moderátorka Klaudia Gregušová prinesie rozhovor s predsedom SNS Andrejom Dankom. Dozviete sa jeho názor na utečeneckú krízu, stav Európskej Únie ale aj na domáce dianie a mnohé ďalšie témy.

Čítať ďalej...

V tomto vydaní relácie Na rovinu privíta moderátorka Klaudia Gregušová poslanca Mestského zastupiteľstva v Nitre, Daniela Hechta. Poslanec sa vyjadruje k aktuálnym témam ktoré boli predmetom rokovania ostatného zastupiteľstva. 

Čítať ďalej...

V dnešnej relácii s primátorom Mesta Vráble Tiborom Tóthom o aktuálnej situácii v meste a o plánovanom rozvoji mesta na nasledovné obdobie.

Čítať ďalej...

Hosťom relácie Na rovinu s Klaudiou Gregušovou je poslankyňa Mestského zastupiteľstva v Nitre Renáta Kolenčíková (nom. SMER-SD). Rozprávali sme sa o aktuálnych problémoch mesta, aké novinky čakajú na obyvateľov Zobora a iných mestských častí ale aj o tom, na aké projekty sa budú čerpať prostriedky zo štrukturálnych fondov.

Čítať ďalej...
V tomto dieli politickej relácie Na rovinu Vám moderátorka prináša rozhovor s poslancom Európskeho Parlamentu Miroslavom Mikolášikom. 
Čítať ďalej...

Politická relácia Na rovinu s Klaudiou Gregušovou Vám prináša rozhovor s poslancom Mestského zastupiteľstva v Nitre Miroslavom Tvrdoňom. Ako hodnotí svojich prvých niekoľko mesiacov vo funkcii a čo plánujú poslanci v mestskej časti Čermáň pre občanov sa dozviete v novom vydaní relácie.

Čítať ďalej...

Viete aké sú kompetencie viceprimátora? Za čo je zodpovedný a aké má právomoci? Dozviete sa v nasledovnom rozhovore s Jánom Vančom, ktorý je zástupcom primátora už 4. volebné obdobie.

Čítať ďalej...

Mesto Nitra hospodárilo v uplynulom roku s prebytkovým rozpočtom. Aké sú investičné zámery mesta nám priblíži poslanec MsZ v Nitre, Milan Burda.

Čítať ďalej...
Strana 1 z 2