%AM, %16 %312 %2018 %08:%júl Pridajte komentár medzi prvými!

* Záhradkárčenie medzi panelákmi na sídliskách sa stáva čoraz populárnejším. * Seniori by mali dbať o dostatočné množstvo tekutín, inak hrozí kolaps organizmu. * Nezávislí poslanci Nitrianskeho samosprávneho kraja si ani v budúcnosti nebudú môcť zakladať vlastné poslanecké kluby. Väčšina z nich to považuje za diskriminačné. * Vyrastie v Nitre nový zimný štadión? *

%AM, %16 %311 %2018 %08:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
Volejbalisti VK Prievidza, úradujúci majstri slovenskej extraligy, vstúpia do novej sezóny súbojom na palubovke VKM Stará Ľubovňa. V ženskej extralige je hneď v 1. kole na programe bratislavské derby a repríza tohtoročného finále, Slávia EU privíta Strabag VC. 
%AM, %16 %310 %2018 %08:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
Bývalý hokejový obranca Jerguš Bača sa stal asistentom trénera tímu najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy MHC Nové Zámky Milana Jančušku. Päťdesiattriročný Bača už s Jančuškom pôsobil, súčasťou realizačného tímu 58-ročného kormidelníka bol už v Košiciach a Žiline. 
%AM, %16 %310 %2018 %08:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
Do obrany FC ViOn Zlaté Moravce pribudla ďalšia zahraničná akvizícia. Defenzívu účastníka futbalovej Fortuna ligy vystuží Nikola Dimitrijevič, ktorý naposledy pôsobil v najvyššej srbskej súťaži v drese OFK Bačka Palanka. 
%AM, %16 %308 %2018 %08:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
Volejbalistov úradujúceho vicemajstra slovenskej extraligy VKP Bystrina SPU Nitra povedie v novej sezóne ako hlavný tréner Ľuboslav Šalata. Vo funkcii nahradí Mareka Kardoša. 
%PM, %13 %592 %2018 %15:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
V čerstvom vydaní magazínu Central Live jeho moderátorka Nikoleta Kováčová v štúdiu privítala riaditeľku Nitrianskej galérie Renátu Niczovú, s ktorou zisťovala, čím to je, že naša kultúrna inštitúcia získala už druhýkrát ocenenie Galéria roka. Druhá časť magazínu Central Live poteší fanúšikov hokeja, pozvanie do štúdia prijal, dnes už bývalý hráč HK Nitra, Michal Krištof, ktorého sprevádzala jeho priateľka Klaudia. Dozviete sa tak aj zaujímavosti z jeho nehokejového života.
%PM, %13 %522 %2018 %13:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
Rodisko nášho zlatého paralympionika zo Sydney sa stalo dejiskom druhého ročníka podujatia „Deň Radovana Kaufmana – deň mladých“. 
%PM, %13 %519 %2018 %13:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
V rámci Pribinových a Cyrilo-metodských slávností sa konal Deň otvorených dverí na Nitrianskom hrade s voľným vstupom do biskupského paláca, Katedrály sv. Emeráma, Diecézneho múzea ako aj celého hradného areálu a kazemát. 
%PM, %12 %606 %2018 %15:%júl Pridajte komentár medzi prvými!
Prvý júlový týždeň ako to už býva zvykom centrum Nitry ožilo mestskými slávnosťami Nitra, milá Nitra.Tieto Pribinové a Cyrilo-metodské slávnosti bývajú každoročne venované významným osobnostiam histórie i súčasnosti Nitry.Počas slávností bolo živo najmä na Svätoplukovom námestí a pešej zóne. 
%AM, %12 %401 %2018 %10:%júl Pridajte komentár medzi prvými!

* Nezávislí poslanci Nitrianskeho samosprávneho kraja si ani v budúcnosti nebudú môcť zakladať vlastné poslanecké kluby. Väčšina z nich to považuje za diskriminačné. * Rodiny v Nitre môžu mesto požiadať o pomoc pri starostlivosti o deti. * Mesto Nové Zámky bude mať svoju vlastnú euro bankovku. * 

Strana 1 z 372